სიახლეები 2016-06-02
შიდა ქართლის გუბერნატორის ადმინისტრაციაში საკონსულტაციო საბჭოს ფორმატში მორიგი შეხვედრა გაიმართა. ამჯერად რეგიონში განსახორციელებელი პროექტების მიმდინარეობის მიმდინარეობასთან ერთად...
02.06.2016
„დავაბრუნოთ ღიმილი ნაომარ ქალაქში“, ამ სლოგანით კომედიის ფესტივალიმესამედ იმართება გორში. ფესტივალს ტრადიციულად მარჯანიშვილის თეატრი, 5 ივნისს საზეიმოდ გახსნის სპექტაკლით „შეცდომათ...
შიდა ქართლის გუბერნატორის მოვალეობის შემსრულებელმა იოსებ ოქრომელიძემ და ქარელის მუნიციპალიტეტის გამგებელმა ზაზა გულიაშვილმა ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფლების ბრეძა-ატოცის 6 კმ-ანი გ...
ახალი პროფესიული სასწავლებელი გაიხსნება ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ აგარაში სადაც სწავლის საშუალება ნებისმიერ დაინტერესებულ მოქალაქეს ექნება. ქარელის მუნიციპალიტეტის გამგეობის იდ...

The next meeting was held within the frameworks of Consultative council in Shida Kartli Governor Administration. There were discussed project accomplishment processes and issues ar...
“let’s bring back smile to the city”- It is the third time Comedy festival is held using this slogan, in Gori. The festival will be traditionally opened in Marjanishvili theatre wi...
Bredza-Atoci connecting 6km road construction process was attended by active governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze and Kareli municipality governor, Zaza Guliashvili. The roa...
A new professional college will be opened in Kareli municipality, Village Agara. Any interested citizen will be able to study in the college. Kareli municipality government is goin...