მიხეილ შაყულაშვილი მშვიდობის საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით, შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით გამართულ მაღა...
21.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა სამხარეო ადმინისტრაციაში აზერბაიჯანის რესპუბლიკის საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს საქართველოში ფაიგ გულიევსა და საელჩოს წარმო...
20.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ქარელის მუნიციპალიტეტის მერს ზაზა გულიაშვილს, მერის მოადგილეებსა და მერიის სამსახურების ხელმძღვანელებს შეხვდა. შეხვედრაზე შეკრ...
18.09.2022
არასტანდარტული ვაშლის მოსავლის რეალიზაციის ხელშეწყობის პროგრამის ფარგლებში, დღეისათვის გადამუშავებულია 2,000 ტონაზე მეტი არასტანდარტული ვაშლი, ფერმერებმა დაახლოებით ნახევარი მილიონ...
17.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ადგილობრივი თვითმმართველობის წარმომადგენლებთან ერთად კასპში კოსტავას ქუჩაზე მიმდინარე სანიაღვრე სისტემის მოწყობის სამუშაოებს გ...
15.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა კასპის მუნიციპალიტეტში, გამყოფ ხაზთან მდებარე სოფელ კოდისწყაროს მოსწავლეებს, მათ მშობლებსა და პედაგოგებს ახალი სასწავლო წლი...
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის ხელმძღვანელს მარეკ შჩიგელს და გორის ოფისში ადამიანთა უსაფრთხოების ჯგუფის ხელმძღვანელს მაიკ ...
10.09.2022
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ხანდაკში საბავშვო ბაღის სრული რეაბილიტაცია მიმდინარეობს. სამუშაოები შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა ადგილობრივი თვითმმართვ...
08.09.2022
გამყოფ ხაზთან მდებარე სოფლებში, ჩორჩანასა და ავლევში შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი თეა ახვლედიანი და შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეი...
07.09.2022
პერსონალურ მონაცემთა დაცვის სამსახურის უფროსმა ლელა ჯანაშვილმა და სამსახურის სხვა წარმომადგენლებმა მორიგი რეგიონული შეხვედრა შიდა ქართლის მხარეში გამართეს. შეხვედრა ქალაქ გორში, გა...

Giorgi Khojevanishvili continues meetings with the population. This time along with Mayor of the Gori Municipality, he was in the village of Kvakhvreli ...
01.10.2018
Gori’s Day-2018 was celebrated with a large scale of events on different locations in Gori. Cultural-educational and creative...
The Gori Municipality and the monitoring mission of the EU of Gori office (EUMM) organized the marathon ‘’Women, Peace and Safety ...
The Governor in Shida Kartli visited Gori State-teaching University where he met its students and staff. ‘’My congratulations ...
27.09.2018
The Governor in Shida Kartli,-Giorgi Khojevanishvili, along with the representatives of the local Self-government honored the memory of those...
26.09.2018
Giorgi Khojevanishvili met Giedrius Puojunas ,-Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador of Lithuania in Georgia. The ...
State Representative-Governor in Shida Kartli, Giorgi Khojevanishvili along with the Mayor of Gori looked round the locations...
25.09.2018
Giorgi Khojevanishvili met with the representatives of the ENGOs working in Shida Kartli. The meeting was introductory. The organizations provided the Governor with...
The Governor in Shida Kartli met with the regional Media representatives and summed up his one-month work. The meeting was held in question-answer ...
24.09.2018
Ltd ‘’The Tiriphoni Gardens’’ cultivated an intensive fruit garden within the state project ‘’Proceed to the Future’’ in the village of Kvarkheti, in the Gori Municipality. The...