შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა საკონსულტაციო საბჭოს მორიგი სხდომა გამართა. შეხვედრას რწმუნებულის პირველი მოადგილე სიმონ გულედანი, შიდა ქართლის რეგიონში შემ...
16.12.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის აპარატის ორგანიზებითა და პროექტის ,,ერთიანობა მრავალფეროვნებაშია“ ფარგლებში გორელი ახალგაზრდები საქართველოს პარლამენტს სტუმრობდნენ....
15.12.2022
თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის ფეხბურთის ტურნირის გარდამავალი თასის მფლობელი გორის „გორი“ გახდა, რომელიც ფინალში თბილისის ,,სელეროს“ დაუპირისპირდა. ფინალური შეხვედრის დასრულების შემდე...
10.12.2022
გორის მუნიციპალიტეტის მერმა ვლადიმერ ხინჩეგაშვილმა ერთწლიანი საქმიანობა შეაჯამა. ანგარიშის პრეზენტაციას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის პირველი მოადგილე სიმონ გულედანი დაესწრო....
09.12.2022
იაპონიის საელჩოში ხელი მოეწერა იაპონიის მთავრობისა და იაპონელი ხალხის მიერ დაფინანსებულ ორ პროექტს, რომლებიც მიზნად ისახავს რეგიონებში, კერძოდ კი გორის, ყაზბეგისა და ჩოხატაურის მუნ...
03.12.2022
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის მოადგილემ ნუნუ მიცკევიჩმა საზღვარგარეთ სასტიპენდიო...
30.11.2022
საქართველოს რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრმა ირაკლი ქარსელაძემ რიკოთის ყველა მონაკვეთზე მიმდინარე სამუშაოები,...
26.11.2022
გორის სპორტის სასახლემ ძიუდოში ევროპის საკლუბო ჩემპიონატს - ჩემპიონთა ლიგა 2022-ს უმასპინძლა. ჩემპიონატის ...
25.11.2022
26 ნოემბერს, გორი ევროპის საკლუბო ჩემპიონატს - ჩემპიონთა ლიგას უმასპინძლებს. ღონისძიების ფარგლებში შიდა ქართლის...
21.11.2022
2022 წლის ეროვნულ გამოცდებში 100 % - იანი გრანტის მფლობელ სტუდენტებს გორის მუნიციპალიტეტის მერიის მიერ...

The Basketball pitch relevent to modern standards will be built in Gori with the joint engagement of Shida Kartli...
04.12.2018
Informative meetings about accumulative pension started in regions. The first meeting was held in Gori today. Giorgi Khojevanishvili, Governor in ...
27.11.2018
Potable water network works have been started in the occupation line village Atotsi in the Kareli Municipality. The project...
26.11.2018
The foundation of the ceramic production plant ‘’Ceramic El Torrent’’ corresponding to the modern standards was laid out and a symbolic...
24.11.2018
Alternative, the trapezoidal and rectangular columns of the main channels of Dzlevijvari will be entirely fitted with the monolithic...
22.11.2018
Davit Sergeenko,-Minister of Health, Labor and Social Affairs and Giorgi Khojevanishvili,-Governor in Shida ...
The new fruit processing plant in the village of Sagholasheni of the Kareli Municipality has been launched. Giorgi Khanishvili,-the Depute...
21.11.2018
The population of the villages at the occupation line of the Gori, kaspi and Kareli Municipalities will be...
19.11.2018
Khashuri population were conducted free medical examinations by the medical center ‘’A New Clinic’’ and “Evexi’’. Giorgi ...
Giorgi Khojevanishvili attended the footballmatch which was held among the children living in the refugee settlement. The tournament ...