გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვახვრელში გზის სარეაბილიტაციო სამუშაოების მიმდინარეობას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი რწმუნებულის პირველი მოადგილე სიმონ გულედ...
24.02.2023
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა სომხეთის რესპუბლიკის საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს საქართველოში აშოტ სმბატიანს უმასპინძლა. შეხვედრას რწმუნებულის პირველი მო...
17.02.2023
შიდა ქართლში უხვი თოვლის მოსვლის გათვალისწინებით და შესაძლო პრობლემების თავის არიდების მიზნით ოთხივე მუნიციპალიტეტში შესაბამისი სამუშაოები ჩატარდა. კერძოდ, ტექნიკური მარილი დაიყარ...
13.02.2023
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი რწმუნებულის მოადგილესთან თემურ ხუბულურთან ერთად საქართველოს ბავშვთა და სასკოლო სპორტის ეროვნული ფედერაციის პრეზიდენტს კონსტანტ...
07.02.2023
გორში, ანწუხელიძის ქუჩაზე ახლადაშენებული საბავშვო ბაღი გაიხსნა. სააღმზრდელო დაწესებულება დღეიდან სრული დატვირთვით მოემსახურება პატარებს. თანამედროვე სტანდარტების მქონე შენობა 180 ა...
06.02.2023
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა რეგიონში შემავალი მუნიციპალიტეტების მერებთან სამუშაო შეხვედრა გამართა. შეხვედრას რწმუნებულის მოადგილეები და ოთხივე მუნიციპალ...
04.02.2023
გორს ევროკომისიის სამეზობლოს და გაფართოების საკითხებზე მოლაპარაკებების გენერალური დირექტორატის (DG NEAR) C1 საქართველოს, მოლდოვის და ეკონომიკური ინვესტიციების გეგმის დეპარტამენტის ...
03.02.2023
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის პირველი მოადგილე სიმონ გულედანი აზერბაიჯანის რესპუბლიკის ტურიზმის სააგენტოს წარმომადგენლებს შეხვდა. შეხვედრას, ასევე, სამხარეო ადმინისტრაციის თ...
11.01.2023
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრი მიხეილ ჩხენკელი, სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის უფროსი, გრიგოლ ლილუაშვილი და შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვი...
07.01.2023
მსვლელობას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის მოადგილე სიმონ გულედანი, გორის მუნიციპაიტეტის საკრებულოს თავმჯდომარე დავით რაზმაძე და ადგილობრივი თვითმმართველობის წარმომადგენლები შე...

My upcoming Christmas and New Year congratulation to all Georgia and particularly to Shida Kartli population. Also I would like...
30.12.2018
Giorgi Khojevanishvili,-Governor in Shida Kartli attended the summery report of 2018 of Ketevan Tsikhelashvili,-the State...
27.12.2018
The process of planting works are going on in newly rehabilitated Gogenashvili street. Giorgi Khojevanishvili,-Governor in ...
26.12.2018
Giorgi Khojevanishvili met with Giorgi Eristavi Drama Theatre troupe members and its staff. The discussion dealt ...
Governor in Shida Kartli met with the representatives of those design, construction and supervisor companies who are...
24.12.2018
Giorgi Khojevanishvili held the consultations council session at State representative’s office. The Mayors of four municipalities...
20.12.2018
The representatives of the Environmental Protection Information Center conducted a training for the tutors and methodists ...
19.12.2018
The presentation of frost buster systems was held with the farmers of the region in Gori. The Belgian...
14.12.2018
In Tkviavi Community Center , organized by the British Council, young people will learn the English language without...
13.12.2018
Governor of Shida Kartli ,-Giorgi Khojevanishvili met with the population of Tedotsminda and got familiar with their ...