შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა და გორის მუნიციპალიტეტის მერმა ვლადიმერ ხინჩეგაშვილმა სამხარეო ადმინისტრაციაში სიცილიის საპატიო კონსულს საქართველოში ლეონარდ...
07.10.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა სამხარეო ადმინისტრაციაში რეგიონის მუნიციპალიტეტების მერებთან სამუშაო შეხვედრა გამართა. შეხვედრაზე შეკრებილებმა მუნიციპალიტეტ...
04.10.2022
გამყოფ ხაზთან მცხოვრებ მოსახლეობას ზამთრის პერიოდში გათბობის უზრუნველყოფის მიზნით, ფინანსური დახმარება გაეწევა და სტუდენტების 2022-2023 სასწავლო წლის დაფინანსება გაგრძელდება.
03.10.2022
დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტომ, იძულებით გადაადგილებულ პირებს სასოფლო-სამეურნეო სამუშაოების ხელშეწყობის მიზნით ტექნიკა გადასცა. ღონისძიებას ში...
02.10.2022
საქართველოს კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ინიციატივით თბილისის ეთნოგრაფიული მუზეუმში ,,თბილისობის“ დღესასწაული მრავალფეროვანი და მასშტაბური ღონისძიებებით აღნიშნა....
30.09.2022
შიდა ქართლის სამხარეო ადმინისტრაციაში ,,გორის დღის“ საორგანიზაციო ჯგუფის სამუშაო შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრაზე დეტალურად განიხილეს ღონისძიების პროგრამა და დაგეგმილი აქტივობები....
29.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის პირველი მოადგილე სიმონ გულედანი ავსტრიის ელჩთან საქართველოში თომას მიულმანთან და ავსტრიელ პარლამენტარებთან ერთად გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ატე...
27.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა ადგილობრივი თვითმმართველობის წარმომადგენლებთან ერთად, აფხაზეთის ომში დაღუპულთა ხსოვნას პატივი მიაგო და გმირთა მემორიალი გვი...
ტურიზმის საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით გორის მუნიციპალიტეტის კულტურისა და ტურიზმის განვითარების სააგენტოს ტურიზმის განყოფილების ორგანიზებით ღონისძიება გაიმართა, რომელსაც შიდა ქ...
23.09.2022
გორის თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონმა ფეხბურთში შიდა ქართლის რეგიონული პირველობის ფინალს უმასპინძლა.

The Fund of Municipality Development and the Ministry of Regional Development and Infrastructure started to build an innovation center –Techno Park...
23.10.2018
Building of sports infrastructure is going on in Shida Kartli. Implementation of large scale project started in order to further develop sports...
Giorgi Khojevanishvili met the Polish representatives of the project which is funded by the EU and is implemented in...
Giorgi Khojevanishvili met the Polish representatives of the project which is funded by the EU and...
22.10.2018
Giorgi Khojevanishvili,-the State-governor in Shida Kartli attended the opening of a new hotel ‘’Lucky’’ built within the...
The State Representative-Governor together with the representatives of public sector, the staff of Gori Municipality Improvemenets ...
Giorgi Khojevanishvili,-Governor in Shida kartli and Giorgi Khanishvili,- Deputy Minister of the Ministry of Agriculture and Environment Protection, personally...
Giorgi Khojevanishvili got familiar to the situation of the streets in Gori, in Tsminda Tskali suburb and discussed about regulating ...
The State representative-governor in Shida Kartli held a working meeting with heads of resource centers ...
11.10.2018
Giorgi Khojevanishvili was in Khashuri and with the mayor of the municipality got familiar with the needs of the...