შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი გორის მუნიციპალიტეტის მერს ვლადიმერ ხინჩეგაშვილს, მერის მოადგილეებსა და მერიის სამსახურების ხელმძღვანელებს შეხვდა. სამუშაო შე...
05.09.2022
ქარელში საცურაო აუზმა ფუნქციონირება დაიწყო. პირველ საჩვენებელ ღონისძიებას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ადგილობრივი ხელისუფლების წარმომადგენლებთან ერთდ დაეს...
03.09.2022
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი თეა ახვლედიანი, რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის მინისტრის მოადგილე მზია გიორგობიანი, მთავრობის ადმინ...
02.09.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა რწმუნებულის მოადგილეებთან და გორის მუნიციპალიტეტის მერთან ვლადიმერ ხინჩეგაშვილთან ერთად ბოსნია-ჰერცოგოვინაში გამართულ მსოფლი...
01.09.2022
საოკუპაციო ხაზის მიმდებარე სოფელ ნიქოზში ანიმაციური ფილმების საერთაშორისო ფესტივალი გაიხსნა. ღონისძიებას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი, შერიგებისა და სამოქა...
კასპში საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ცენტრის სრული რეაბილიტაცია მიმდინარეობს. სარეაბილიტაციო სამუშაოები შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა მიხეილ შაყულაშვილმა ადგილობრივი თვითმმართველო...
31.08.2022
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის მინისტრმა ოთარ შამუგიამ შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულთან მიხეილ შაყულაშვილთან ერთად საკოორდინაციო შტაბში სამუშაო შეხვედრა გამართა და „არასტ...
30.08.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ქარელის მუნიციპალიტეტიში საოკუპაციო ხაზთან მდებარე სოფელ კოდაში იმყოფებოდა და მოსახლეობას შეხვდა. რწმუნებულმა პირადად მოისმინა...
29.08.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ცოცხნარაში ადგილობრივ მოსახლეობას შეხვდა. სახელმწიფო რწმუნებულის თქმით, მოსახლეობასთან პირდაპირ...
26.08.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ შაყულაშვილი ამჯერად ხაშურის მუნიციპალიტეტის მერს თენგიზ ჩიტიაშვილს, მერის მოადგილეს, ხაშურის მუნიციპალიტეტის მერიის სამსახურებისა და აიპი...

Ltd ‘’The Tiriphoni Gardens’’ cultivated an intensive fruit garden within the state project ‘’Proceed to the Future’’ in the village of Kvarkheti, in the Gori Municipality. The...
20.09.2018
The main topic of the meeting for the Governor in Shida Kartli with the representatives of the Rugby Union of Georia, was the achievements ...
19.09.2018
State-Governor in Shida Kartli, Giorgi Khojevanishvili and Director at Emergency Situation Coordination and Urgent Assistance ...
18.09.2018
Presentation of the current year plan was held in Gori Sporting School due to starting of new academic year. State Representative-Governor...
Giorgi Khojevanishvili held a working meeting with the representatives of the agencies beneath the ministries in the region. The counter parts discussed...
17.09.2018
Giorgi Khojevanishvili attended the opening of kindergarten #7 in Khashuri and congratulated the teachers and children on starting of the new academic...
„I am congratulating all students teachers and parents of our region on starting the new academic year. My special ...
16.09.2018
State Representative –Governor in Shida Kartli and depute Minister of Regional Development and Infrastructure of Georgia, Mr Ilia Begiashvili visited drainage water system...
15.09.2018
Shida Kartli Representative-governor, Giorgi Khojevanishvili, together with the representatives of the regional administration participated in cleaning...
14.09.2018
The Governor of Shida Kartli met the members of the National Judo team of Georgia, who are from Gori. Sportsmen Lasha Shavdatuashvili, Vazha Margvelashvili ...