შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის მოვალეობის შემსრულებელმა სიმონ გულედანმა და ხაშურის მუნიციპალიტეტის მერმა თენგიზ ჩიტიაშვილამა მუნიციპალიტეტში მიმდინარე საგზაო ინფრასტრუქტურის ...
03.06.2022
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხოვლეში, ქართველი ისტორიკოსისა და საზოგადო მოღვაწის, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის თანადამფუძნებლის ივანე ჯავახიშვილის სახლ-მუზეუმში კასპის მუნიციპ...
01.06.2022
გიორგი ერისთავის სახელობის თეატრის სკვერში გამართულ ღონისძიებას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის მოადგილე აბელ აბესაძე გორის მუნიციპალიტეტის მერთან ვლადიმერ ხინჩეგაშვილთან და გო...
სამხარეო ადმინისტრაციის ინიციატივითა და რეგიონის მუნიციპალიტეტების მერიების ორგანიზებით კინოთეატრების ქსელმა "კავეამ" საოკუპაციო ხაზთან მცხოვრებ პატარებს ბავშვთა დაცვის საერთაშორის...
26.05.2022
საქართველოს დამოუკიდებლობის დღესთან დაკავშირებით გორში მთელი დღის განმავლობაში სხვადასხვა სახის კულტურული და შემოქმედებითი ღონისძიებები მიმდინარეობს, რომელიც მთავრობის ადმინისტრაც...
09.05.2022
ფაშიზმზე გამარჯვების 77-ე წლისთავთან დაკავშირებით, გორში ადგილობრივი ხელისუფლების წარმომადგენლებმა მეორე მსოფლიო ომში დაღუპული გმირების ხსოვნას პატივი მიაგეს. ...
21.04.2022
მიწის სისტემური რეგისტრაციის რეფორმის ფარგლებში, საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო 2022 - 2024 წლებში საქართველოს 59 მუნიციპალიტეტის (გარდა ოკუპირ...
15.04.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის მოადგილემ აბელ აბესაძემ და გორის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილემ თამაზ შიოშვილმა 13 წლის ტიმურ იაკუნინი თანაგუნდელებს წარუდგინეს. ტიმურის ოჯახის...
09.04.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის მოადგილემ აბელ აბესაძემ გორის მუნიციპალიტეტის მერთან ვლადიმერ ხინჩეგაშვილთან, გორის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს თავმჯდომარესთან დავით რაზმაძესთან...
08.04.2022
შიდა ქართლის სამხარეო ადმინისტრაციაში რეგიონის მუნიციპალიტეტებსა და ფარმაცევტულ კომპანიებს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა ...

Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze, Mayor of City Gori Zurab Jirkvelishvili together with majoritarian parliament member of City Gori Ioseb Makrakhidze met the popu...
31.12.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze together with the Governor of Kaspi Municipality Gocha Gochitashvili visited ...
30.12.2016
Emergency medical center is being built in village Tkviavi Gori Municipality. Minister of Regional Development and Infrastructure of Georgia Zurab Alavidze, Acting Governor of Shid...
27.12.2016
On the 26th of December a consultation council was held at the Administration of the Governor, which was attended by Covernors of Kaspi, Kareli, Khashuri and Gori Municipalities, G...
09.12.2016
In Gori, in Verkhvebi Settlement a clinical-diagnostic center of outpatient department type with modern standards was opened....
03.12.2016
Acting Shida Kartli Governor Ioseb Okromelidze and employees of Governor’s administration visited Maia Shamiryan, who lives in Kombinati Settlement...
02.12.2016
New modern Judo hall was opened in Gori, Kombinati settlement, which was built by Judo development fund....
30.11.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze together with the Mayor of Gori City met the population of ...
18.11.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze, Deputy Governor Amiran Shavshishvili together with the Governor of Khashuri Municipality...
17.11.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze, Deputy Governor Amiran Shavshishvili together with the Governor of Kareli Municipality Zaza Guliashvili ...