შპს „საქართველოს მელიორაციის“ გენერალურმა დირექტორმა, თენგიზ ნასარიძემ და შიდა ქართლში სახელმწიფო რწმუნებულმა, ვალერიან მჭედლიძემ, რეგიონში სამელიორაციო სიტემებზე არსებული მდგომარე...
01.04.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის პირველი მოადგილე სიმონ გულედანი „ქართული მედია ჯგუფის“ პროექტის ფარგლებში ქარელის, ხაშურისა და კასპის მუნიციპალიტეტების სოფლებში მცხოვრებ ქალებ...
31.03.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა ვალერიან მჭედლიძემ საკონსულტაციო საბჭოს მორიგი სხდომა გამართა. სხდომას შიდა ქართლის რეგიონში შემავალი ოთხივე მუნიციპალიტეტის მერები, საკრებულოს ...
25.03.2022
მიკრო და მცირე მეწარმეობის ხელშეწყობის მიზნით “აწარმოე საქართველოში” ბიზნესიდეების მიღება დაიწყო. ამასთან დაკავშირებით შიდა ქართლის რეგიონში საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა, რომელსა...
21.03.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე მუნიციპალიტეტის მერებთან და მერების მოადგილეებთან ერთად ,,მერსი ქორფსის“ (Mercy Corps Georgia) წარმომადგნელებს შეხვდა. შეხვედრა...
16.03.2022
ღონისძიებას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე დაესწრო. შეხვედრა გორის ...
15.03.2022
ქალაქ კასპში შარიფაშვილის, ყაზბეგის, წერეთლის, გურამიშვილის, ლესელიძის, ჯორჯიაშვილის, სამების, მეტეხისა და ქვათახევის ქუჩებს სრული რეაბილიტაცია უტარდებათ. სამუშაოები რეგიონებში გან...
14.03.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის მოადგილემ თემურ ხუბულურმა გორის საჯარო ბიბლიოთეკას საჩუქრად გიორგი ლეონიძის ცხოვრებისა და შემოქმედების ამსახველი უახლესი გამოცემა გადასცა. წიგნი...
10.03.2022
პრემიერის გადაწყვეტილებით, რეგიონის სახელმწიფო რწმუნებულებისა და მთავრობის რეგიონებთან ურთიერთობის დეპარტამენტის ჩართულობით, მთელი საქართველოს მასშტაბით, უკრაინელი ხალხის დასახმარე...
07.03.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციისა და რეგიონში შემავალი მუნიციპალიტეტების ორგანიზებით უკრაინელი მოსახლეობისთვის ჰუმანიტარული ტვირთი გროვდება.

Minister of Agriculture of Georgia Levan Davitashvili together with acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze opened a new modern fruit ...
01.11.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze together with the Governor of Kareli Municipality Zaza Guliashvili opened...
The Governor of Kareli Municipality Zaza Guliashvili presented the annual report of the work that was conducted in his Municipality. ...
29.10.2016
The house of Beglarishvili family burned down a few years ago and now they are living intolerable conditions, in the van with a little child....
28.10.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze together with Gori Municipality representatives visited village Karaleti and met the local population...
20.10.2016
Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze together with the Governor of Kaspi Municipality, Gocha Gochitashvili met the population of the villages Mikeltskaro and Aghaiani ...
18.10.2016
The Ministry of Regional Development and Infrastructure of Georgia Nodar Javakhishvili with the Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelize...
08.10.2016
Ministry of Sport and Youth, Tariel Khechikashvili, was in Kaspi and he visited the football specialized school together with Acting Governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze....
Football club “DILA” was officially transferred to the Company LTD “CARLSPORTINVEST”. Mayor of Gori, Zurab Jirkvelishvili and the Director of LTD “CARLSPORTINVEST” Ekaterine Tordia...