შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის, ადგილობრივი მუნიციპალიტეტებისა და სოფლის განვითარების სააგენტოს შიდა ქართლის რეგიონული სამსახურის წარმომადგენლები სლოვაკეთის რეს...
25.01.2022
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ გრაკალში ახალი საბავშვო ბაღი აშენდა. გახსნის ღონისძიებას შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე, კასპის მუნიციპალიტეტის მერი ვახტანგ მაის...
21.01.2022
ხაშურში ვაქცინაციის კამპანიისა და მასთან დაკავშირებული წამახალისებელი პროგრამების პოპულარიზაციის მიზნით ადგილობრივ მოსახლეობასთან შეხვედრა გაიმართა ...
17.01.2022
სამუშაო შეხვედრაზე მთავრობის მეთაურმა სახელმწიფო რწმუნებულებთან რეგიონებში მიმდინარე და დაგეგმილი პროექტები განიხილა და ხაზი გაუსვა შესაბამისი სამუშაოების მოკლე ვადებში განხორციელე...
14.01.2022
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე გორში მოქმედ არასამთავრობო ორგანიზაცია ,,ქართლოსის“ წარმომადგენლებს შეხვდა, რომლებმაც რწმუნებულს მათი საქმიანობისა და მიმდინარე...
30.12.2021
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე გორის ცენტრალურ მოედანზე რეგიონში მოქმედ სოციალური საწარმოების საახალწლო გამოფენა-გაყიდვას დაესწრო. ღონისძიება CENN-ის, ევროკა...
23.12.2021
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე გორის მუნიციპალიტეტის მერთან და თვითმმართველობის...
21.12.2021
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ კავთისხევში მოსახლეობის აცრა შეუფერხებლად მიმდინარეობს. ვაქცინაციის...
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა ვალერიან მჭედლიძემ ისრაელის ელჩს საქართველოში რან გიდორს უმასპინძლა. შეხვედრას გორის მუნიციპალიტეტის...
17.12.2021
შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებულმა ვალერიან მჭედლიძემ გორის მუნიციპალიტეტის მერთან ვლადიმერ ხინჩეგაშვილთან...

In Gori, a symbolic capsule was laid into the foundation of Sports Palace. The Minister of Sport and Youth, Tariel Khechkashvili, Acting Shida Kartli Governor, Ioseb Okromelidze an...
07.10.2016
Acting Governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze together with Khashuri Municipality Governor Giorgi Guraspashvili and Member of Parliament Valeri Gelashvili visited the site of ...
06.10.2016
Premier Minister of Georgia Giorgi Kvirikashvili, Minister of Enrgy Ilia Eloshvili, General Director of “Energy Development Fund” Mamuka Kobakhidze, Acting Governor of Shida Kartli...
05.10.2016
№2 and №3 kindergartens were ceremonially opened in Kaspi. Acting Governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze and his Deputy Amiran Shavshishvili together with the representatives o...
03.10.2016
In the framework of Millennium Challenge Compact, the schools of the villages Skra, Pkhvenisi and Tkviavi in Gori Municipality were rehabilitated....
30.09.2016
The 38th Community Center was opened in Kareli Municipality, Village Berdzenauli, which will provide more than 200 public and private services to the local population...
12.09.2016
In Kaspi №1 Kindergarten rehabilitation works were finished. The Deputy Governor, Amiram Shavshishvili and Acting Shida Kartli Governor, Ioseb Okromelidze, together with the repres...
09.09.2016
A Community Center was opened in village Tkviavi of Gori Municipality. It is the fourth Center in Shida Kartli. The Ministry of Justice, Tea Tsulukiani, Acting Shida Kartli Governo...
07.09.2016
The Ministry of Justice, Tea Tsulukiani, summarized the results of the first month of the land registration reform. This unprecedented project, with the help of which the citizens ...
12.08.2016
The active governor of Shida Kartli Ioseb Okromelidze met with Chvrinisi population and got acquainted the village problems...