ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელებში,საციხურსა და მოხისში თავდაცვის სამინისტროს მობილური ბრიგადის მიერ ადგილობრივების აცრა მიმდინარეობს, რომელიც სინოფარმისა და სინოვაკის კოვიდსაწინა...
15.09.2021
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის მინისტრის პირველმა მოადგილე, გიორგი ხანიშვილი, შიდა ქართლის რეგიონის სახელმწიფო რწმუნებულ ვალერიან მჭედლიძესთან ერთად ქ. გორში, არასტანდარტული...
13.09.2021
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელებში, ლამისყანასა და ქვემოჭალაში თავდაცვის სამინისტროს მობილური ბრიგადის მიერ ადგილობრივის ვაქცინაცია განხორციელდა. მოსახლეობამ როგორც პირველადი, ისე მე...
07.09.2021
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხოვლეში მოსული სეტყვის შედეგად ადგილობრივებს ვაშლისა და ყურძნის მოსავალი დაუზიანდათ. შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული ვალერიან მჭედლიძე დაზარალებულ მ...
03.09.2021
შიდა ქართლის რეგიონის სოფლებში მოსახლეობის ადგილზე ვაქცინაციის პროცესი უწვეტად მიმდინარეობს. ამჯერად ქარელის მუნიციპალიტეტში, საოკუპაციო ხაზთან მდებარე სოფელ დვანში თავდაცვის მობილ...
30.08.2021
ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფელ სავანისუბანში საგზაო ინფრასტრუქტურის მოწყობა მიმდინარეობს. პროექტის დასრულების შემდეგ, ადგილობრივების გადაადგილების პირობები გაცილებით უსაფრთხო და კომ...
27.08.2021
ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნაბახტევში თავდაცვის სამინისტროს მობილური ჯგუფის ჩართულობით ვაქცინაცია ჩატარდა. ნაბახტევის პარალელურად, ხაშურის მუნიციპალიტეტში კიდევ 3 ლოკაციაზე მიმდ...
23.08.2021
ქვეყნის მასშტაბით მოხუცთა თავშესაფრებში მცხოვრები პირების ვაქცინაცია უკვე რამდენიმე კვირაა ხორციელდება. ამჯერად კოვიდსაწინააღმდეგო ვაქცინით გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხურვალეთში...
19.08.2021
კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქში თავდაცვის სამინისტროს მობილურმა ბრიგადამ ადგილობრივი მოსახლეობა სინოფარმისა და სინოვაკის ვაქცინით აცრა. იმუნიზაციის პროცესი ახალქალაქის ა...
18.08.2021
გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ მეჯვრისხევში საბავშვო ბაღი შენდება, ხოლო სკრისა და ხელთუბნის საბავშო ბაღებს სრული რეაბილიტაცია უტარდებათ. ხელთუბანში შენობის სრული განახლება იგეგმება, შ...

№9 kindergarten rehabilitation process was attended by the active governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze, Deputy of governor, Amiran Shavshvishvili and Khashuri governor, Gior...
15.06.2016
Sport complex construction process was attended by the active governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze, Deputy of governor, Amiran Shavshvishvili and Khashuri governor, Giorgi G...
08.06.2016
Part of the highway - the 7-kilometer section of 12-kilometer Agara-Upper Osiauri road was opened. The event was attended by the Prime Minister, Giorgi Kvirikashvili, Regional Deve...
07.06.2016
City hall of Gori is involved in the intensive clearing works after abundant sediment in the City of Gori...
06.06.2016
The active governor, Ioseb Okromelidze with the deputy, Amiran Shavshishvili visited Village Kvemo Nikozi, Municipality of Gori. The meeting was held in the center of the village w...
03.06.2016
The current construction work processes of Fca-Tamarasheni 6 Km road has been attended by the active governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze, Deputy of Governor Amiran Shavshv...
The current construction work processes has been attended by the active governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze, Deputy of Governor Amiran Shavshvishvili and municipality gover...
The next meeting was held within the frameworks of Consultative council in Shida Kartli Governor Administration. There were discussed project accomplishment processes and issues ar...
“let’s bring back smile to the city”- It is the third time Comedy festival is held using this slogan, in Gori. The festival will be traditionally opened in Marjanishvili theatre wi...
Bredza-Atoci connecting 6km road construction process was attended by active governor of Shida Kartli, Ioseb Okromelidze and Kareli municipality governor, Zaza Guliashvili. The roa...